O instalacjach klimatycacji

Chcąc zapewnić sobie oraz naszym domownikom optymalną, komfortową temperaturę, obniżyć wilgotność, oczyscić powietrze powinniśmy zastanowić się nad montażem systemu klimatyzacji.

Nowoczesne urządzenia tego typu mają ogromne możliwości, od podstawowej funkcji chłodzenia poprzez ogrzewanie w naprawde mroźne dni, nawet -22 °C do tak zaawansowanych funkcji jak osuszanie, jonizacja powietrza czy oczyszczanie na poziomie PM2,5 zużywając przy tym nieznaczne ilości energii elektrycznej.

Dlatego coraz częściej spotykamy klimatyzatory w domach, biurach, sklepach, przychodniach, szpitalach itp.

Nasza firma wykonuje instalacje Klimatyzacji kompleksowo, niezależnie od rozmiaru i przeznaczenia budynku.

Działamy na sprawdzonych markach tj:

Samsung

Panasonic

Gree

Rotenso

Hisense

Daikin

 

Wentylacja Mechaniczna z odzyskiem Ciepła

Każdy z Nas  do funkcjonowania potrzebuje świeżego i czystego powietrza, dlatego w erze coraz większego zanieczyszczenia powietrza oraz coraz bardziej rygorystycznych norm energooszczędnego budownictwa wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła stała się wręcz obowiązkowa.

Wykonujemy instalację potocznie zwane Rekuperacją kompleksowo, niezależnie od przeznaczenia obiektów. Instalacje wykonujemy w oparciu o Centrale dystrybucyjne maki Zehnder oraz ich długoletnie doświadczenie i wiedze w system dystrybucji powietrza.

Rury do dystrybucji powietrza stosujemy tylko i wyłacznie od dostawców firmy Zehnder wykonane w technologi rur Zehnder InFlor DN90 lub Zehnder OnFlor Flat 51 oraz firmy Igremio Polski producent Rur System z warstwą antybakteryjną Ag 150 AIRFLEX AG-HF-FR DN90

DSC_1807
DSC_1807

press to zoom
DSC_3097
DSC_3097

press to zoom
DSC_1810
DSC_1810

press to zoom
DSC_1807
DSC_1807

press to zoom
1/14